To już rok… Czyli pierwsze urodziny bloga!

 18 grudnia zeszłego roku powstał mój blog… Długo się zastanawiałam czy założyć go, czy nie. Dziś nie żałuję tej decyzji, uwielbiam to miejsce i ludzi, których dzięki blogowi spotykam.

Dokładnie rok temu napisałam pierwszy post.
Dziś już tych postów jest 89… Z tym będzie 90, pisze o tym co gra mi w duszy i cieszę się, że znajdujecie tu inspirację i to co sami uwielbiacie. A najbardziej cieszy mnie to, że mnie rozumiecie i wspieracie! Z całego serca za to chciałabym Wam podziękować.

Nie wiem czy mój blog jest typowy, czy nie. Nie wiem też czy to co mówią statystyki  dla wielu z Was byłoby sukcesem, ale dla mnie jest. Każdy kto tu chociaż raz zajrzał sprawił, że bardziej wierzę w siebie.

Dzięki Wam się rozwijam, bo jesteście moją motywacją… Nie wyobrażam sobie by na tym etapie przestać blogować, wciągnęło mnie to i ciągle zastanawiam się co zrobić, jak ulepszyć bloga. co mogę Wam pokazać i przekazać.

Czasem zaskakujecie mnie ilością wyświetleń moich postów, bo nie spodziewałam się, że ktoś będzie chciał czytać o tym co dla mnie ważne, o tym co mnie cieszy  i smuci.

Nie chcę robić podsumowania z liczbą wyświetleń, komentarzy itp, bo nie to jest ważne, liczby nie są dla mnie ważne, ważni jesteście Wy, moi czytelnicy. Niektórzy są tu ze mną od samego początku, to naprawdę sprawia radość. Dziękuję!

Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie owocny i, że w końcu będę mogła pokazać Wam wszystko co gra mi w duszy!

 Jeszcze raz dziękuję <3

Całuję Dola!

Podobne wpisy

Podziel się: