Ulubieńcy miesiąca: sierpień

Hm, co mogę powiedzieć o tym miesiącu, był zakręcony, to na pewno. Na pewne sprawy spojrzałam z dystansem. Mam nowe postanowienia. Wszystko jednak w swoim czasie. W końcu udało mi się przeprowadzić metamorfozę roweru. Czyli jedni marzenie zaliczone! Czas na następne.  A teraz ulubieńcy. Zmienił się też wygląd bloga, nieznacznie, ale uległ zmianą, co o nich sądzicie? 

Muzyka

W tym miesiącu proszę koniecznie zapoznać się z ostatnią pozycją muzyczną…
Znów nazbierałam bardzo klimatyczne propozycje.

Miłość miesiąca: Kortez -“Od dawna już wiem”
https://www.youtube.com/watch?v=xwcbiveQ6FA

Karolina Czarnecka vs SoDrumatic – “Za siedmioma blokami”
https://m.youtube.com/watch?v=FSegFlhFYrg

Katarzyna Graniec – “Przetańczyłam już wszystko”

Katarzyna Graniec – “Będę z Tobą”
“Wielka dama” – cover Agata Buczkowska 
RDK – ” Black Crema”
https://www.youtube.com/watch?v=1TvrC6rqMAI

Która piosenka przypadła Wam do gustu?

 Filmy

Tu się podzieję, bo sporo obejrzałam w letnie duszne noce, w które nie dało się zasnąć…

“Seks w wielkim mieście I i II” – nie muszę chyba nikomu tego filmu przedstawiać, nigdy go nie oglądałam więc postanowiłam zobaczyć co tam uwiodło tak wiele kobiet. Nadal nie wiem, co jest w tym filmie, że jest taki fenomenalny ale wiem, że film jest idealny na babski wieczór. Są tu fanki tego filmu?

“Dziennik Bridget Jones” i “Bridget Jones: W pogoni za rozumem” – filmy też doskonale znane, więc nie będę opowiadać. Film mniej mi się spodobał niż ten wyżej wymieniony, ale i tak przypadł mi do gustu.

“Sprawa dla dwojga” – oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś z Francji! Film mieszanka kryminału i komedii. Oczywiście w grę wchodzi miłość, jest też pewna tajemnica, polecam na deszczowy wieczór.

“Cukiernia Anat” – film o grupie przyjaciół, która wygrywa konkurs by reprezentować swój kraj na międzynarodowym konkursie piosenki, nie jest to czysta komedia, ponieważ wpleciono tu poważne rozterki głównych bohaterów. O tym czy wygrali musicie się przekonać sami.

Książki
“Powrót paryżanina” Julia Stagg – ten miesiąc upłynął mi pod znakiem roweru więc, książka w tym temacie musiała się pojawić. Od samego początku się wkręciłam w jej czytanie, młody paryżanin przyjeżdża na rowerze do pewnej mieściny, ponieważ chce zmienić swoje życie… Mieszkańcom się to nie podoba, bo psuje ich plany… Więcej nie zdradzę! 

Ulubione wpisy 

O dniu, w którym staliśmy się dorośli przeczytasz tutaj u Harry Lee – blog
O 7 sposobach na to jak ozdobić ścianę znajdziecie tutaj na blogu Fotownętrza 

Niezwykły taras o jakim sama marzę zobaczycie tutaj na blogu Mój dom – Moje miejsce

Ważne pytania, które każdy z nas powinien sobie zadać znajdziecie tutaj u Viv!

U Blokotka przeczytacie o tym, że nie powinno się spamować na portalach społecznościowych, ta i inne rady znajdziecie tutaj

A przecudna sukienka na blogu Lamodalena tak mnie zauroczyła, że muszę taką mieć! Zobaczcie ją sami tutaj

Kosmetyki

Pianotwory do kąpieli
– zakupione w Biedronce,  są chyba też w Tesco, ale są droższe.

Fenomenalny produkt jak dla mnie! Pięknie pachną, jeszcze lepiej się pienią, umilą każdą kąpiel. 3 piękne zapachy limonka, pomarańcz i mój faworyt truskawka. Zawierają olejek z awokado i witaminy. 

Sierpień w zdjęciachO moim rowerze przeczytacie tutaj

O magicznym miejscy, które odwiedziłam w tym miesiącu przeczytacie tutaj

Musicie mi wybaczyć to lekkie rozmazanie na zdjęciu, ale musiałam ukryć większy fragment tekstu, o to piękny list od mojego Rycerza, a także cudowny mieczyk z mojego ogródka. A mój list do świata przeczytacie tutaj

Takie niepozorne, a takie piękne, piękne cytaty przeczytacie tutaj i tutaj
Pierwszy post o domowym spa przeczytacie tutajMotyle nie mają łatwego życia… A o tym czy warto się przyjaźnić z facetami przeczytacie tutajPodziel się: