Podsumowanie miesiąca – luty 2016

Od dziś nie ma już ulubieńców, od dziś pojawiać się co miesiąc będą podsumowania. Skąd ta zmiana? Ulubieńcy kojarzyli się wielu osobą z kosmetykami, dlatego też nie czytali tego postu. Mam nadzieję, że teraz chętniej będziecie zaglądać w podsumowania. 

Oh luty, dzieło się zwłaszcza na podłożu towarzyskim, ale nie wnikajmy w szczegóły… Nie było jednak kolorowo, z powodu wypadku zaczęłam się zastanawiać czy to pech czy szczęście.
Udało mi się jednak zrobić kilka nieidealnych zdjęć. Jednak największym zainteresowaniem, które aż mnie zaszokowało cieszył się post o moich planach remontowych na wiosnę.
Muzyka
Udało też mi się znaleźć kilka pięknych piosenek. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Wstaje wcześniej i kładę się później spać by móc w spokoju jej posłuchać. Jak mogliście zauważyć nie ograniczam się do jednego gatunku, a co urzekło mnie tym razem?
The Cuts – Smutna dziewczyna
“kochała dyskoteki pachniała jak 
Nigdy nie zerwany kwiat”
The Cuts – Karuzela śmierci
“Pistolet czy czas, samochód czy rak?
Co stanie mi na drodze i kto da mi znak?
Że nadszedł mój czas, że na mnie czas”
Bajm – Jezioro szczęścia
“Wspomnienia palą mnie 
Jak słońce 
Wspomnienia jak lawa gorące
Uciekam przed nimi tak co noc. “
Power of Trinity – Gorzki ja 
“Mam plan wyjadę stąd
Gdzieś się zaszyje nikt nie znajdzie mnie
Tych plam nie wywabi nic
Z wilkami do księżyca będę wył”
Książki 

Dziś mam dla Was niezwykłą książkę, która skradła moje serce, trafiłam na nią przypadkiem szukając prezentu dla znajomego. Nie wiedziałam o jej istnieniu wcześniej, gdy do mnie przyszła rzuciłam na nią okiem, urzekła mnie, ale była prezentem więc trzeba było się z nią rozstać. Kilka dni temu trafiłam na promocje i postanowiłam ją nabyć. I nie oddam jej nikomu!

“Zły chłopiec” – Bogusław Linda w rozmowie z Magdą Umer

Wspaniały wywiad rzeka, pozwala nam odkryć całkiem innego Lindę.
W dodatku masa fantastycznych zdjęć i informacji na jego temat.

Filmy

Tu wracam do moich ulubieńców, czyli starych polskich filmów. Co na tapecie tym razem? Chyba nie muszę ich przedstawiać…

Pitbull

Już nie mogę się doczekać aż obejrzę nowego Pitbulla. Kto był, jak wrażenia?

 Reich

Linda i nic więcej mi nie potrzeba!Serial


Leżąc przez 3 dni ze zranioną nogą to miałam sporo czasu na oglądanie więc wynalazłam coś godnego uwagi.

Skoro był film Pitbull to nie mogło zabraknąć serialu.

Ale odkryłam również nowy serial, noo i znowu Linda. A serial nazywa się Paradoks, oczywiście jest to serial kryminalny czyli zdecydowanie mój ulubiony gatunek. Polecam!

Kosmetyki


Moje odkrycie ostatnich tygodni! Fenomenalne plastry Pretty oczyszczające na nos, jak wiele osób zmaga się z świecącym się nosem, te plastry pomogły mi się uporać z tym problemem. Znajdziecie je na allego i w internetowych drogeriach, nie wiedziałam by były dostępne w drogeriach stacjonarnych. Nie będę raczyć Was zdjęciami po zabiegu, nie są to estetyczne widoki, ale u mnie te plastry naprawdę działają. Koszt 6 plastrów to około 7 zł. Wystarczy dobrze umyć twarz ciepłą wodą, na dokładnie zmoczony nos przykładamy plaster i dokładnie go przyklejamy, ja plaster dodatkowo delikatnie moczę, czekam 20 minut i delikatnie odklejam.

Cytaty
‘No­cy, które przes­pa­liśmy, jak­by nig­dy nie było; po­zos­tają nam w pa­mięci tyl­ko te, w które cier­pieliśmy, nie mog­liśmy zmrużyć oka. Stąd su­ma naszych no­cy jest sumą naszych bezsenności.”

 Cioran

“No i wtedy wyczułem, że jest dobra i łagodna. Osoby dobre i łagodne nie opierają się długo i choć same do wywnętrzania się nie są bynajmniej skore, jednakże od rozmowy wykręcić się żadnym sposobem nie potrafią i odpowiadają skąpo, ale odpowiadają, a im dalej, tym obficiej, trzeba tylko samemu nie ustawać, skoro nam zależy.”
F. Dostojewski

”Uważam, że dobrym początkiem każdej znajomości jest zapamiętanie, jaką kawę lubi ta druga osoba. ”
J. Lynn

A co Wy ciekawego odkryliście w tym miesiącu? Która z moich propozycji Was zaciekawiła?

Podziel się: