Podsumowanie miesiąca – marzec 2016

Nie mam pojęcia kiedy ten miesiąc przeleciał… A nawet nic szczególnego się nie działo. Ale mam dla Was kilka inspiracji, zapraszam!

Muzyka
Estragon & Palmer Eldritch – Potencjalnie
Koda – Glass Veil (CoMa Remix)
Filmy
źródło: filmweb.pl
Niezgodna i Zbuntowana. Pierwsza część czyli Niezgodna bardzo przypadła mi do gustu. Druga zdecydowanie mniej, ale i tak przyjemnie się oglądało. Długo broniłam się przed oglądaniem tej serii, ponieważ było jakiś czas o niej zdecydowanie głośno. Dziś wiem, że nie bez powodu. Polecam!
Książki“Najpiękniejsza dziewczyna w mieście” Charles Bukowski – książka zdecydowanie nie dla wszystkich! Jest specyficzna, mi przypadła do gustu nawet bardzo, już w kolejce czekają “Kłopoty to męska specjalność” podoba mi się styl w jakim napisana jest ta książka, nie ma owijania w bawełnę. Ale powtarzam nie jest to pozycja dla wszystkich.
Cytaty

“Zamknąłem oczy. Oparłem głowę o aparat telefoniczny. Nienawidziłem siebie za to, co zrobiłem. Wręcz wyrzygałem siebie. Chciałem zniknąć. Wtedy pierwszy raz poczułem, że mogę kogoś pokochać. Że nie zawsze muszę być zakmnięty w sobie. Że nie zawsze muszę kłamać. Że nie zawsze muszę zgrywać twardziela i luzaka. Ale żeby ten związek trwał dalej, musiałbym się otworzyć. A dla mnie to było za trudne. Powiedziałem sobie, że może kiedyś, i dalej żyłem wyobrażeniem tego kogoś, przed kim się otworzę. I w wyobrażaniu sobie tego kogoś zostanę mistrzem świata, będę żył tym wyobrażeniem, a przed człowiekiem jeszcze długo nie będę potrafił się otworzyć.”

Mariusz Maślanka “Na imię mam Jestem


Wpisy blogerówPaweł zwrócił uwagę na otagowane dzieci na samochodach, koniecznie przeczytajcie!

U Agaty po raz kolejny znalazłam ciekawą książkę , którą mam zamiar przeczytać.

Instagram


Udało mi się zrobić kilka ładnych zdjęć na instagramie dlatego zapraszam Was do obserwacji mojego profilu @panna_dola.A jak wyglądał Wasz miesiąc? Znaleźliście jakiś ciekawy film, cytat. Przeczytaliście ciekawą książkę? Dajcie znać koniecznie!


Podziel się: