Podsumowanie miesiąca: maj 2016

Rany, nawet nie wiem kiedy ten miesiąc zleciał! Jeszcze miesiąc i wakacje…
A u nas już się dzieje i rozkręca, oby tak zostało. 
Ten miesiąc był zdecydowanie lepszy dla bloga, bo powstało aż 6 postów, nie licząc tego oczywiście. Wszystkie znajdziecie tutaj. A tam między innymi Wystawa Lego, Protest przeciwko Yulin 2016 i nowe zdjęciaa ode mnie. 


Muzyka
W tym miesiąc często śpiewałam to:
dlatego w końcu pada deszcz 🙂  Jak Wam się podoba?
Zasłuchana i zakochana jestem też w tym utworze! Prawda, że piękny?
Filmy


Byliśmy z Kopernikiem w kinie na “Angry Birds“, czy warto o tym napiszemy recenzję. Ale bez reszty oddałam się w tym miesiącu “Simpsonom“. Obejrzałam wszystkie dostępne odcinki. Uwielbiam ich! Nic mi tak nie poprawia humoru jak Homer i Lisa.
Sklepy
Tym razem mam dla Was aż 3 sklepy.

Urodomania.com – moja ulubiona drogeria internetowa, polecałam ją już nie raz! Wspaniałe kosmetyki i rewelacyjne ceny!
InstaFoto.pl – jak już wiele razy wspominałąm kocham INSTAGRAM!!! Postanowiłąm więc wywołać moje zdjęcia. Wyszły świetnie! Przesyłka była następnego dnia, cena rewelacyjna!
Księżycowy Kot DaWanda – cudowna biżuteria w styli grunge, boho. Kamienie naturalne. Cudowne kolory i świetnie wykonanie! Jestem zakochana! Już dwa razy u nich zamawiałam i przesyłka przychodzi naprawdę szybko.

Cudowne naszyjniki prawda?
Kosmetyki 

Moją największą miłością w tym miesiącu jeśli chodzi o kosmetyki jest błyszczyk z Golden Rose  Longstay Liquid Matte Lipstick, matowa pomadka w płynie nr 10!!! Genialna, nie wysusza moich ust.
 Ma cudowny kolor, świetnie kryje, aplikuje się go narawdę przyjemnie!
Rimmel Lasting Finish 25H Comfort Serum został moim numerem jeden jeśli chodzi o podkłady. Nie zapycha porów, fajnie kryje, jest długotrwały! 

Cytat


“Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo.”
— Kaja Kowalewska
A jak wyglądał Wasz miesiąc? 
Podziel się: