Podsumowanie miesiąca wrzesień 2016

Rany! Nawet nie wiem kiedy ten miesiąc zleciał! Mój syn skończył 7 lat, zaczął chodzić do szkoły.  Ja zdałam teorię na prawko, przyszła jesień a ja nadal nie wiem dlaczego ten czas mi tak ucieka!
Podsumowanie tego miesiąca będzie krótkie. Nie miałam czasu ani pomysłu co oglądać i co ze sobą robić. 

Muzyka

JMSN – Most Of All, tego kawałka słucham ostatnio namiętnie! Nieco dołującym kawałkiem okazał się Estragon & Palmer Eldritch -To oślepiające nieobecne światło.  A jakie piosenki za Wami chodziły? 
Filmy i seriale
Obejrzałam piątą część Epoki lodowcowej i jestem rozczarowana. Jak dla mnie jest słaba. Nie liczyłam na wiele, bo części już jest jak na moje oko za dużo i ta nie miała prawa wypalić. Za to po dawkę motywacji sięgnęłam do filmu “Burleska”. Cher i cudowna Christina Aguilera, do tego dość banalna historia o utalentowanej dziewczynie, która pochodzi z jakiejś dziury, ale zostaje sławna. Ale co najpiękniejsze jest w tym filmie to stroje i muzyka. Poezja. Uwielbiam wracać do tego filmu, właśnie dla tych widoków!
Aplikacje
Baza pytań 360 – dostępna na telefon i  komputer, aplikacja dla tych, którzy chcą zdać prawko. Te same pytania co na teście, wyjaśnienia, filmiki, wszystko pod ręką! Szczerze polecam! 
Cytaty
Dziś facebook przypomniał mi o tym cytacie więc musiał się pojawić kolejny raz na moim blogu:
“[…] doświadczona życiem kobieta, odwróciła się i powiedziała: „będziesz miała tę swoją urodę jeszcze jakieś dziesięć lat, a potem ci charakter na gębę wylezie, więc dbaj lepiej o charakter, reszta zrobi się sama”.”
“(…) Nie czuję ciepła jesiennych, dobrych promieni, nie słyszę śmiechu szczęśliwych dziewcząt. Siedzę sama, przyjacielu, w pustym pokoju i boli mnie każda myśl.”
~ Halina Poświatowska
Trochę wstyd, że ten miesiąc taki skromny, ale mam nadzieję, że w październiku będzie się działo i , że znów będę miała się czym z Wami podzielić! 
Podziel się: