Podsumowanie miesiąca – październik

Październik… Przeminął z wiatrem. Był dość emocjonujący. Jesień zadomowiła się na dobre.
Mam nadzieję, że moje dzisiejsze propozycje Was zaciekawią. 


Filmy i seriale
Dzięki NieidealnejaAnnie trafiłam na film “Nieruchomy Poruszyciel” w reżyserii Łukasza Barczyka.
Mroczna historia, w świetnej obsadzie: Chyra, Żukowska, Frycz. Nie polecam go ludziom o słabych nerwach, oglądając ten film płakałam.  Brutalne, czasami wręcz ohydne sceny z pewnością nie są dla każdego. Ciężko cokolwiek napisać o tym filmie. Mimo wszystko film wart jest obejrzenia. 
Kolejnym filmem jaki udało mi się obejrzeć w październiku była to “Huśtawka” w reżyserii Tomasza Lewkowicza. Kolejny polski film w dzisiejszym zestawieniu. Historia miłosna, a raczej dramat. Dentysta nawiązuje romans z młodą modelką, ma dość swojej żony, która wciąż przeżywa utraconą karierę. Główny bohater nie może się zdecydować czy rozstać się z żoną, która jak się później okazuje jest w ciąży czy zapomnieć o kochance. Gdy w końcu odchodzi z domu do kochanki, zaczyna go męczyć ich wspólne życie. Tęskni za domowym ciepłem. Chociaż sam film jest średni, to można się doszukać w tej huśtawce emocjonalnej czegoś co pozwala obejrzeć film i się nie nudzić.

Gotowe na wszystko – obejrzałam już 4 sezony. Jestem zakochana. Te kobiety po prostu rządzą. Ciekawe historie, mroczne tajemnice. zabawne sytuacje. Po prostu urocze kobiety. Serial bardzo ciekawy, nie można się nudzić. Czasem wybuchałam śmiechem innym razem płakałam. Polecam na długie zimne wieczory.

Sklepy

Znalazłam ciekawą grupę na facebooku. Pani Joanna robi zakupy w PRIMARKU po czym wysyła je do Polski. Wysyłka niezależnie od ilości kosztuje tylko 12zł. Pomaga dobrać odpowiedni rozmiar, świetny kontakt. Polecam jeśli nie możecie sami udać się do Primarku a marzy Wam się coś z tego sklepu to Pani Joanna Wam pomoże.
Link do grupy na fb: PRIMARK KUP TERAZ

Cytaty

“Zawsze jest ten jeden, który nie umiał cię pokochać, lub nie chciał, lub nie miał czasu, mieszkał kilkaset kilometrów od twojego czwartego piętra. Który nie chciał, żebyś kupowała bilet w jedną stronę i nie chciał ci pokazać ulubionego miejsca z dzieciństwa.

Zawsze jest ten jeden, który nie pokochał ciebie tak, jak ty jego.”

Paulina Hofman

I to na tyle w tym miesiącu. Mam nadzieję, że ten będzie owocniejszy. 

Podziel się: