Kobiety Cię nie kochają, ponieważ mierzysz je jedną miarą.

Znowu nie wyszło? Po raz kolejny gnębi Cię myśl, że nie nadajesz się do związków? Teraz wszystkie kobiety są złe, każda to wiedźma rodem z bajki o “Jasiu i Małgosi.”

Pewnie, wszystkie jesteśmy sukami, serca mamy z kamienia. Jesteśmy niewierne i nie potrafimy być oddane. Brawo! Miałam Cię na inteligentnego faceta, a Ty zachowujesz się jak mały chłopiec, któremu uciekł motylek. Weź się w garść, upij i wypłacz na ramieniu przyjaciółki. Ale się nie poddawaj. Zbudować zdrowy związek w tych czasach to trudna sztuka. A życie nie kończy się jedynie na związkach, znak kilku mężczyzn, których serce już nie drży. Sparzyli się, A Ty pamiętaj, że nie jesteś sam, jeśli masz chociaż jednego przyjaciela to już nigdy nie będziesz sam. Jest ktoś kto będzie dla Ciebie zawsze, tak po prostu.

Nikt nie jest idealny. Żyjemy w czasach gdzie atutem jest dupa i ładne samochody. Szukasz ładnej buzi czy kobiety z dobrym sercem? Nie wymagaj od młodej dziewczyny, że będzie miała mądrość dojrzałej kobiety. Mądrość bierze się z doświadczeń, kto mało przeżył ten mało rozumie. Pamiętaj o tym. Nie patrz na każdą pannę tak samo. Każda jest inna. Świat jednak dzieli się te, które wiedzą jak wykorzystać mężczyzn i na te, które po prostu kochają. Nasz świat to pozory i etykiety, dupy na instagramie i brak zdolności do myślenia indywidualnego. Rozbieramy się szybko i bez emocji.

Weźmy chociażby sprawy łóżkowe pod lupę. Tu też można zobaczyć jak faceci czasem źle oceniają kobiety.
Jedni powiedzą, że jest zboczona inny powie, że ma fantazję. Wszystko to zależy od tego jaką miarą mierzysz. Zastanów się w końcu czy chcesz myśleć tym co masz w spodniach czy w głowie. Miłość Mój Drogi to skomplikowana sprawa, czasem trzeba zamknąć oczy i wsłuchać się w słowa by dostrzec w kobiecie dusze.

Jednak nie jesteśmy bez winy. Wydaje mi się, że stałyśmy się bardziej wyrafinowane. Od kogoś się tego nauczyłyśmy, hmm ciekawe od kogo? Bo wiesz nie jest łatwo być czułą i dobrą zawsze, zwłaszcza po tym gdy ktoś zdeptał ci serce śmiejąc się przy tym. W końcu postanawiasz przestać być ofiarą, pozbywasz się skrupułów. To najgorsza z opcji ale takie jest pokolenie współczesnych kobiet. Chcemy chodzić do łóżka jak Wy. Chcemy się Wam oświadczać i tak dalej. Coś nam się poprzestawiało, ale mężczyźni też jacyś “takie” mało męskie są. I akceptują to wszystko.

Nie patrz na cycki. Spójrz na serce. Jeśli nie wychodziło Ci do tej pory to przeprowadź analizę swoich związków. Czyżby expartnerki miały ze sobą coś wspólnego? I jeśli wymagasz szczególnego traktowania, bo serce masz złamane, to bądź ostrożny. Kolejna szalona miłość Cię zabije. Potrzebujesz czasu… Skup się na sobie, a nie na szukaniu kolejnej, która wypełni pustkę. Znajdź taką, która będzie potrzebowała Cię dlatego, że będzie Cię kochać, a nie będzie Cię kochać, ponieważ jesteś jej potrzebny.

Drodzy mężczyźni to piękne kiedy macie wrażliwe serca. Niestety my coraz częściej mamy zimne serce. Nie jedna z nas została sama, nie jedna z nas zapłaciła za miłość wysoką cenę. Jesteśmy delikatne, takie stworzył nas ten świat. Chcielibyśmy być bardziej męskie, zdobywać świat, ponieważ o kompana by odbyć wspólną podróż przez życie jest trudno. Uleczcie nas. Pozwólcie nam znowu stać się pełnymi ciepłą i czułości kobietami, które potrafią czekać na mężczyzn. I samo zachowuje się jak faceci, dając słowo dotrzymujcie go, dajcie poczucie bezpieczeństwa. I nauczmy się ze sobą rozmawiać.

Nie mówmy na messengerze o miłości.

Podziel się: