O mnie

Weź plecak i rusz ze mną w podróż… Nie znamy się? To opowiem Ci o sobie.

Mówią na mnie Dola, jestem samozwańczą artystką, przyszłą pisarką (może). Urodziłam się pięknego lipcowego dnia w 1992 roku, jestem dumną mieszkanką małej wsi, położonej gdzieś w Wielkopolsce, jak będziesz chciał/a wpaść na kawę daj znać, podam współrzędne.

Romantyczka z artystyczną duszą, marzycielka i introwertyczka, która powoli przygotowuje się do podbicia kosmosu (blogosfery na pewno). Jestem zwyczajną dziewczyną z głową pełną pomysłów. Stan cywilny: obecnie wolna. Matka Kopernika (potomek), zielonooka blondynka, która nie boi się skrajnych emocji.

Zakochana jestem w Batmanie, najbardziej w tym z serialu animowanego z 1992 r. No właśnie, lubię animowane filmy. Jestem fanką Twin Peaks, znasz? Jeśli nie to koniecznie obejrzyj. Od niedawna miłośniczka komiksów. Kocham wzornictwo PRL’u (nie mów design, bo miłośnicy staroci będą oburzeni), kiedyś zostanę właścicielką fotela projektu Chierowskiego i nazbieram pięknego szkła z Huty z Ząbkowic. Moim ulubionym filmem są „Psy” Pasikowskiego, Bogusław Linda i niczego mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Lubię gotować, lubię piec, chętnie podzielę się przepisami. Dużo czytam,  robię zdjęcia, musisz obejrzeć mój Instagram! Trochę fanka planszówek i wielbicielka natury, ubrana w stylu grunge. Chociaż słucham rocka, starego, dobrego, to dużo „siedzę” w rapie.

Najbardziej w życiu pragnę, czuć, że żyję.

Blogowanie rzucałam już wiele razy… Powstrzymała mnie od tego, skutecznie, powieść Jakuba Koisza „Yolo”. Polecam! O czym jest mój blog? Czasem coś napisze, że ludzie są źli, czasem niesamowici, że sami wymyślamy kompleksy, trochę pisze o moich ludziach, bo kiedyś o nas zrobią film albo napisze o nich książkę. Zdarza się , że przydarzy mi się coś ciekawego i muszę opowiedzieć to światu. Bywa i tak, że karmię przepisami na pyszne ciasto lub pokazuje jak zrobić różne rzeczy (diy). Polecam filmy, książki, chce Cię inspirować, być muzą. Nie zawsze jestem poprawna, bywam krytyczna, a mój pesymizm smuci czytelników. Przygotuj więc chusteczki, pisze szczerze, bo nie lubię ściemy. Wciąż szukam swojej drogi jeśli chodzi o blogowanie.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, to czytaj bloga, a dowiesz się jaka jestem.

Wpadnij na mojego fejsa, będziemy wtedy na bieżąco w kontakcie. Jak masz jakieś pytania to pisz na maila dominikalupa752@wp.pl, na pewno odpowiem.

Gotowi? Kosmos czeka! Trzy, dwa, jeden… Starujemy!

Dominika Dola Kalupa